-20%

Eversea: Eversea 1 (A Butler Cove Novel)

Autor: Boyd, Natasha

Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)
SKU:
9781472219657

61.99 RON(-20%)
48.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

CITESTE MAI MULT

Detalii

Descriere RO

A sultry, sea-swept setting makes the perfect location for this sexy New Adult romance, ideal for fans of Nicholas Sparks' The Notebook and Jamie McGuire's Beautiful Disaster.