Close x

For Emily


Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)

SKU:
9781409187349

Pret standard 53,99 RON
(-20%)

Pret special 42,99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.
When the country's favourite children's author dies, her only granddaughter Emily must go on a journey to find her final manuscript. A charming, warm, uplifting novel about love, loss, and finding your way in the world - for fans of THE KEEPER OF LOST THINGS and LOST FOR WORDS.

Mai multe informatii
Autor Slee, Katherine
Editura Orion Publishing Co
Dimensiuni 128 x 196 x 27
Data Publicarii 28/05/2020
Format Necartonata
Numar pagini 336
Descriere RO Cand autoarea preferata a copiilor din tara moare, singura ei nepoata Emily trebuie sa plece intr-o calatorie pentru a-si gasi manuscrisul final. Un roman fermecator, cald, inaltator, despre dragoste, pierdere si gasirea drumului in lume - pentru fanii PARTATORULUI PIERDUTELOR si PIERDUT DE CUVINTE.
Aceasta este o carte in limba engleza. Descrierea cartii (tradusa din engleza cu Google Translate) este in limba romana din motive legale.
Cand autoarea preferata a copiilor din tara moare, singura ei nepoata Emily trebuie sa plece intr-o calatorie pentru a-si gasi manuscrisul final. Un roman fermecator, cald, inaltator, despre dragoste, pierdere si gasirea drumului in lume - pentru fanii PARTATORULUI PIERDUTELOR si PIERDUT DE CUVINTE.
Scrieti propria recenzie
Recenzati:For Emily
Rating-ul dumneavoastra