Forever with You

Autor: Curtis, Barb

Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)
SKU:
9781538703076

42.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

CITESTE MAI MULT

Detalii

Descriere RO

The charming first book in a small-town contemporary romance series that's perfect for fans of Annie Rains, Sharon Sala and Catherine Anderson!