Close x

Justice

Autor: Irvine, Ian

Disponibilitate: Livrare in 2-4 saptamani (nu se afla in stoc, dar poate fi adus de la furnizorii nostri in 2-4 saptamani)

Cantitate disponibila: 0 buc

SKU:
9781841498300

Pret standard 65,99 RON
(-17%)

Pret special 54,99 RON
Justice is the shattering finale to Ian Irvine's fantasy epic, the Tainted Realm trilogy, a series perfect for fans of Terry Brooks, Robin Hobb and Terry Goodkind.

Mai multe informatii
AutorIrvine, Ian
EdituraLittle, Brown Book Group
Dimensiuni197 x 130 x 41
Data Publicarii03/06/2014
FormatPaperback / softback
Numar pagini640
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Justice
Rating-ul dumneavoastra