Close x

Only Child

Autor: Pyper, Andrew

Disponibilitate: LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)

SKU:
9781409149200

Pret standard 83,99 RON
(-20%)

Pret special 66,99 RON
A psychotic criminal patient claims he personally inspired literature's most famous monsters, and forensic psychiatrist Dr. Dominick must risk everything to find out the truth - the terrifying new thriller for fans of Stephen King, Lauren Beukes and Gillian Flynn.

Mai multe informatii
AutorPyper, Andrew
EdituraOrion Publishing Co
Dimensiuni153 x 233 x 22
Data Publicarii08/06/2017
FormatPaperback / softback
Numar pagini304
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Only Child
Rating-ul dumneavoastra