Close x

Release Me: Stark Series Book 1

Autor: Kenner, J.

Disponibilitate: LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)

SKU:
9781472206053

Pret standard 53,99 RON
(-20%)

Pret special 42,99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.
For fans of "Fifty Shades of Grey" and "Bared to You" comes an erotic, emotionally charged romance between a powerful man who's never heard "no" and a fiery woman who says "yes" on her own terms.
"He was the one man I couldn't avoid. And the one man I couldn't resist. "
Damien Stark could have his way with any woman. He was sexy, confident, and commanding: Anything he wanted, he got. And what he wanted was me.
Our attraction was unmistakable, almost beyond control, but as much as I ached to be his, I feared the pressures of his demands. Submitting to Damien meant I had to bare the darkest truth about my past--and risk breaking us apart.
But Damien was haunted, too. And as our passion came to obsess us both, his secrets threatened to destroy him--and us--forever.
"Release Me "is an erotic romance intended for mature audiences.

Mai multe informatii
Autor Kenner, J.
Editura Headline Publishing Group
Dimensiuni 198 x 131 x 23
Data Publicarii 31/01/2013
Format Necartonata
Numar pagini 352
Descriere RO Pentru fanii „Cincizeci de nuante de gri” si „Bared to You” vine o poveste erotica, incarcata emotional, intre un barbat puternic care nu a auzit niciodata „nu” si o femeie aprinsa care spune „da” in propriile conditii. „El a fost singurul barbat pe care nu l-am putut evita.
Aceasta este o carte in limba engleza. Descrierea cartii (tradusa din engleza cu Google Translate) este in limba romana din motive legale.
Pentru fanii „Cincizeci de nuante de gri” si „Bared to You” vine o poveste erotica, incarcata emotional, intre un barbat puternic care nu a auzit niciodata „nu” si o femeie aprinsa care spune „da” in propriile conditii. „El a fost singurul barbat pe care nu l-am putut evita.
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Release Me: Stark Series Book 1
Rating-ul dumneavoastra