Rule of Luck


Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)
SKU:
9780316510561

78.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

CITESTE MAI MULT

Detalii

Descriere RO

A thrilling new science fiction adventure series - perfect for fans of Fluency, Grimspace, and Gini Koch's Alien series. Linnea Sinclair, author of the Dock Five Universe novels calls it "an edge-of-your-seat ride."