Close x

Seven Blades in Black

Autor: Sykes, Sam

Disponibilitate: IN CURS DE PUBLICARE (se va livra din Marea Britanie in 1-4 saptamani de la data publicarii: 24/06/2020)

SKU:
9781473218246

Pret standard 77,99 RON
(-21%)

Pret special 61,99 RON
For fans of Nicholas Eames, Scott Lynch and Brandon Sanderson, SEVEN BLADES IN BLACK is a fast-paced fantasy adventure from an author who has won high praise from Robin Hobb

Mai multe informatii
AutorSykes, Sam
EdituraOrion Publishing Co
Dimensiuni198 x 129
Data Publicarii24/06/2020
FormatPaperback / softback
Numar pagini672
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Seven Blades in Black
Rating-ul dumneavoastra