Close x

Wastelanders: Raid

Autor: Merbeth, K. S.

Disponibilitate: Disponibil la furnizor, LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI

Cantitate disponibila: 0 buc

SKU:
9780356507736

Pret standard 53,99 RON
(-17%)

Pret special 44,99 RON
A scarred bounty-hunter gets mixed up with the raider crew she set out to capture in a lawless, post-nuclear America. A thrilling action-adventure set in the world of Bite - for fans of Mad Max: Fury Road, Fallout and Borderlands

Mai multe informatii
AutorMerbeth, K. S.
EdituraLittle, Brown Book Group
Dimensiuni127 x 197 x 27
Data Publicarii11/07/2017
FormatPaperback / softback
Numar pagini384
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Wastelanders: Raid
Rating-ul dumneavoastra