Close x

Space Between the Stars

Autor: Corlett, Anne

Disponibilitate: Disponibil la furnizor, LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI

Cantitate disponibila: 0 buc

SKU:
9781509833559

Pret standard 47,99 RON
(-33%)

Pret special 31,99 RON
A novel of love, loss and second chances from debut novelist Anne Corlett, perfect for fans of Emily St John Mandel's Station Eleven.

Mai multe informatii
AutorCorlett, Anne
EdituraPan Macmillan
Dimensiuni131 x 197 x 28
Data Publicarii08/03/2018
FormatPaperback / softback
Numar pagini416
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Space Between the Stars
Rating-ul dumneavoastra