Close x

Where She Went

Autor: Jones, B. E.

Disponibilitate: LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)

SKU:
9781472123831

Pret standard 53,99 RON
(-17%)

Pret special 44,99 RON
She used to report on murder cases. Now she's the victim of one . . . An addictive thriller with a killer twist, perfect for fans of The Rumour, Gone Girl and The Innocent Wife

Mai multe informatii
AutorJones, B. E.
EdituraLittle, Brown Book Group
Dimensiuni197 x 127 x 19
Data Publicarii27/07/2017
FormatPaperback / softback
Numar pagini304
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Where She Went
Rating-ul dumneavoastra