Close x

Beneath a Burning Sky

Autor: Ashcroft, Jenny

Disponibilitate: Disponibil la furnizor, LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI

Cantitate disponibila: 0 buc

SKU:
9780751565034

Pret standard 47,99 RON
(-17%)

Pret special 39,99 RON
The beautiful and gripping story of love, betrayal and mystery, set against the heat and intrigue of colonial Alexandria. Perfect for fans of Kate Furnivall, Dinah Jefferies and Victoria Hislop.

Mai multe informatii
AutorAshcroft, Jenny
EdituraLittle, Brown Book Group
Dimensiuni129 x 198 x 30
Data Publicarii29/06/2017
FormatPaperback / softback
Numar pagini432
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Beneath a Burning Sky
Rating-ul dumneavoastra