-16%

Blood Daughter


Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)
SKU:
9781473625723

54.99 RON(-16%)
45.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

CITESTE MAI MULT

Detalii

Descriere RO

Family should come first - but when there's money involved, the rules go out the window. The third thrilling Flesh and Blood novel, perfect for fans of Kimberley Chambers and Mandasue Heller.