Close x

Forever Friends

Autor: Mackenzie, Sarah

Disponibilitate: In curs de publicare (Acest titlu este in curs de aparitie si urmeaza a fi publicat la data de 07/05/2020.)

Cantitate disponibila: 0 buc

SKU:
9780349426044

Pret standard 53,99 RON
(-17%)

Pret special 44,99 RON
A heartwarming new novel about friendship, family and following your dreams - perfect for fans of Jill Shalvis, Sarah Morgan and Susan Mallery.

Mai multe informatii
AutorMackenzie, Sarah
EdituraLittle, Brown Book Group
Dimensiuni198 x 126
Data Publicarii07/05/2020
FormatPaperback / softback
Numar pagini320
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Forever Friends
Rating-ul dumneavoastra