-16%

It Ends With You

Autor: Wright, S. K.

Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)
SKU:
9780349003177

48.99 RON(-16%)
40.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

CITESTE MAI MULT

Detalii

Descriere RO

A chilling modern thriller for fans of E Lockhart, One Of Us Is Lying and 13 Reasons Why, It Ends With You asks readers to play detective on a disturbing high school murder case that will confront and consume on every level.