Close x

Philadelphia Fire

Autor: Wideman, John Edgar

Disponibilitate: LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)

SKU:
9781786892034

Pret standard 59,99 RON
(-17%)

Pret special 49,99 RON
In the tradition of Ralph Ellison's Invisible Man and James Baldwin' s Go Tell It On the Mountain comes a powerful and shattering novel about being black in white America, by one of America's preeminent fiction masters.

Mai multe informatii
AutorWideman, John Edgar
EdituraCanongate Books Ltd
Dimensiuni128 x 197 x 15
Data Publicarii03/05/2018
EditieMain - Canons
FormatPaperback / softback
Numar pagini256
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Philadelphia Fire
Rating-ul dumneavoastra