-20%

Politics is Murder

Autor: Tyrone, Nick

Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)
SKU:
9781786157782

59.99 RON(-20%)
47.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

CITESTE MAI MULT

Detalii

Descriere RO

A gripping political thriller set in the heart of Westminster for fans of James Patterson and Sam Bourne.