Close x

Road to Alexander

Autor: Macaire, Jennifer

Disponibilitate: Disponibil la furnizor, LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI

Cantitate disponibila: 0 buc

SKU:
9781786154675

Pret standard 53,99 RON
(-20%)

Pret special 42,99 RON
The first in a time-slip romance series, for readers of Jodi Taylor and Dianna Gabaldon.

Mai multe informatii
AutorMacaire, Jennifer
EdituraAccent Press Ltd
Dimensiuni127 x 202 x 36
Data Publicarii09/03/2017
FormatPaperback / softback
Numar pagini300
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Road to Alexander
Rating-ul dumneavoastra