Close x

Summer on a Sunny Island


Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)

SKU:
9780008321826

Pret standard 47,99 RON
(-25%)

Pret special 35,99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.
When Rosa Hammond splits up from her partner Marcus after his gambling problem becomes too much to handle, she decides to take up her mum Dora’s offer of a summer in Malta. Not one to sit back and watch her daughter be unhappy, Dora introduces Rosa to Zach, in the hope that sparks will fly under the summer sun. But Rosa’s determined not to be swayed by a handsome man – she’s in Malta to work and that needs to be her focus.

Zach, meanwhile, is a magnet for trouble and is dealing with a fair few problems of his own. Neither Rosa or Zach are ready for a romance – but does fate have other ideas? And after a summer in paradise, will Rosa ever want to leave?

A heartwarming, escapist book to lose yourself in this summer from bestselling author Sue Moorcroft, perfect for fans of Katie Fforde and Cathy Bramley.

Mai multe informatii
Autor Moorcroft, Sue
Editura HarperCollins Publishers
Dimensiuni 129 x 197 x 27
Data Publicarii 30/04/2020
Format Necartonata
Numar pagini 368
Descriere RO Cand Rosa Hammond se desparte de partenerul ei Marcus, dupa ce problema lui de jocuri de noroc devine prea mare de rezolvat, ea decide sa ia oferta mamei sale Dora de vara in Malta. Nici una care sa stea pe spate si sa o urmareasca pe fiica ei nefericita, Dora ii prezinta lui Rosa lui Zach, in speranta ca scantei vor zbura sub soarele verii.
Aceasta este o carte in limba engleza. Descrierea cartii (tradusa din engleza cu Google Translate) este in limba romana din motive legale.
Cand Rosa Hammond se desparte de partenerul ei Marcus, dupa ce problema lui de jocuri de noroc devine prea mare de rezolvat, ea decide sa ia oferta mamei sale Dora de vara in Malta. Nici una care sa stea pe spate si sa o urmareasca pe fiica ei nefericita, Dora ii prezinta lui Rosa lui Zach, in speranta ca scantei vor zbura sub soarele verii.
Scrieti propria recenzie
Recenzati:Summer on a Sunny Island
Rating-ul dumneavoastra