-25%
The Best American Science and Nature Writing 2026 Precomandă

The Best American Science and Nature Writing 2026

0.0 din 5 (0 review-uri)

Disponibilitate: IN CURS DE PUBLICARE (se va livra din Marea Britanie in 3-6 saptamani de la data publicarii: 03/12/2026)
SKU:
9780063414259

107.99 RON
80.99 RON
Economisesti: 27 RON
i cel mai mic pret din ult. 30 zile 80.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

Informatii despre carte

Detalii despre editie

DETALII

Citeste mai mult

Descriere RO

EdituraHarperCollins Publishers Inc
Dimensiuni210 x 140 x 19
Data Publicarii03/12/2026
FormatNecartonata
Numar pagini304

De la acelasi autor

What If? Tenth Anniversary Edition Intl Precomandă

What If? Tenth Anniversary Edition Intl

-24%150.99 RON113.99 RON
Thing Explainer Intl Precomandă

Thing Explainer Intl

-25%143.99 RON107.99 RON
What If? 10th Anniversary Edition

What If? 10th Anniversary Edition

-25%252.99 RON188.99 RON
What If? 10th Anniversary Edition
The Possibility of Life

The Possibility of Life

-16%78.99 RON65.99 RON
What If?2

What If?2

93.99 RON
What If?2

What If?2

143.99 RON
How To

How To

93.99 RON
What If?

What If?

93.99 RON
What If?

What If?

-25%215.99 RON161.99 RON

Din aceeasi categorie

Hyperscale In stocPrecomandă

Hyperscale

-16%136.99 RON113.99 RON
Animals in Translation In stocUltimul exemplar!

Animals in Translation

-36%93.99 RON59.99 RON
The Evolving Brain Precomandă

The Evolving Brain

-21%93.99 RON73.99 RON
Healthy Shouldn't Be This Hard Precomandă

Healthy Shouldn't Be This Hard

-20%78.99 RON62.99 RON
The Future of Jokes Precomandă

The Future of Jokes

71.99 RON
Ghosted

Ghosted

-17%86.99 RON71.99 RON
The Art of Science

The Art of Science

-21%252.99 RON198.99 RON
Cosmic Light

Cosmic Light

-25%143.99 RON107.99 RON
Northern Lights

Northern Lights

-25%71.99 RON53.99 RON
Sex Is a Spectrum

Sex Is a Spectrum

100.99 RON
Dangerous Miracle

Dangerous Miracle

-21%93.99 RON73.99 RON
Truth Addict

Truth Addict

576.99 RON
The Stronger Sex

The Stronger Sex

-17%93.99 RON77.99 RON
Ten Steps to Prevent World War Three

Ten Steps to Prevent World War Three

-16%158.99 RON131.99 RON
Amazon to Zodiac

Amazon to Zodiac

136.99 RON
Amazon to Zodiac

Amazon to Zodiac

215.99 RON
This Is Life

This Is Life

-42%158.99 RON92.10 RON
Going Nuclear

Going Nuclear

-21%93.99 RON73.99 RON
The Selfish Gene

The Selfish Gene

179.99 RON