Close x

The Impossible

Autor: Illis, Mark

Disponibilitate: Disponibil la furnizor, LIVRARE IN 2-4 SAPTAMANI

Cantitate disponibila: 0 buc

SKU:
9781786540065

Pret standard 47,99 RON
(-21%)

Pret special 37,99 RON
When Hector Coleman and his mates genetically mutate overnight, their lives change in impossible ways ... A comic-book inspired adventure for fans of Stephen King and Charlie Higson.

Mai multe informatii
AutorIllis, Mark
EdituraHachette Children's Group
Dimensiuni128 x 196 x 25
Data Publicarii27/07/2017
FormatPaperback / softback
Numar pagini288
Scrieti propria recenzie
Recenzati:The Impossible
Rating-ul dumneavoastra