Close x

The Impossible

Autor: Illis, Mark

Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)

SKU:
9781786540065

Pret standard 47,99 RON
(-21%)

Pret special 37,99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.
When Hector Coleman and his mates genetically mutate overnight, his life changes in impossible ways.

A comic-book inspired adventure with a graphic novel twist for fans of Joe Cowley, Joe Sugg and Charlie Higson

Hector Coleman. Just your average angst-ridden teenager, living a normal rubbish life in a normal rubbish town with, let's face it, a rubbish name. Until his mates start genetically mutating ... and everything changes. Apart from his name. And his girl trouble. And his embarrassingly low number of Twitter followers. All those things, unfortunately, stay the same

Mai multe informatii
Autor Illis, Mark
Editura Hachette Children's Group
Dimensiuni 128 x 196 x 22
Data Publicarii 27/07/2017
Format Necartonata
Numar pagini 288
Descriere RO Cand Hector Coleman si colegii sai muta genetic peste noapte, viata sa se schimba in moduri imposibile. O aventura inspirata de benzi desenate, cu o intorsatura de roman grafic pentru fanii lui Joe Cowley, Joe Sugg si Charlie HigsonHector Coleman.
Aceasta este o carte in limba engleza. Descrierea cartii (tradusa din engleza cu Google Translate) este in limba romana din motive legale.
Cand Hector Coleman si colegii sai muta genetic peste noapte, viata sa se schimba in moduri imposibile. O aventura inspirata de benzi desenate, cu o intorsatura de roman grafic pentru fanii lui Joe Cowley, Joe Sugg si Charlie HigsonHector Coleman.
Scrieti propria recenzie
Recenzati:The Impossible
Rating-ul dumneavoastra