In stoc -21%
The Killer Isn't Alice

The Killer Isn't Alice

0.0 din 5 (0 review-uri)

Disponibilitate: In stoc
SKU:
9781807845827

107.99 RON
84.99 RON
Economisesti: 23 RON
i cel mai mic pret din ult. 30 zile 84.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

Informatii despre carte

Detalii despre editie

DETALII

Citeste mai mult

Descriere RO

EdituraCornerstone
Dimensiuni233 x 153 x 15
Data Publicarii01/09/2026
FormatNecartonata
Numar pagini224

De la acelasi autor

Killer Isn't Alice Precomandă

Killer Isn't Alice

136.99 RON

Din aceeasi categorie

How Lucky Am I In stoc

How Lucky Am I

143.99 RON
Land of Ghosts In stocPrecomandă

Land of Ghosts

-20%71.99 RON56.99 RON
Love Felt Like This In stoc

Love Felt Like This

-20%71.99 RON56.99 RON
Big Little Truths In stoc

Big Little Truths

-21%122.99 RON96.99 RON
Milkteeth In stocPrecomandă

Milkteeth

-21%107.99 RON84.99 RON
Golden Age Christmas Mysteries In stocPrecomandă

Golden Age Christmas Mysteries

-20%78.99 RON62.99 RON
I Am The Devouring Dark In stocPrecomandă

I Am The Devouring Dark

-20%114.99 RON90.99 RON
Dark Horse In stocPrecomandă

Dark Horse

-20%78.99 RON62.99 RON
Vibe In stocUltimele 3 exemplare!

Vibe

129.99 RON
The Book of Blood and Roses In stocUltimele 3 exemplare!

The Book of Blood and Roses

-20%71.99 RON56.99 RON
Under the Iron Sky In stocUltimele 3 exemplare!

Under the Iron Sky

122.99 RON
The Disappearers In stocUltimele 3 exemplare!

The Disappearers

-21%122.99 RON96.99 RON
Brain Damage In stocUltimele 3 exemplare!

Brain Damage

-25%71.99 RON53.99 RON
Darker Days In stocPrecomandă

Darker Days

-20%78.99 RON62.99 RON
Marvel's Mastering the Art of Comics In stocPrecomandă

Marvel's Mastering the Art of Comics

-21%179.99 RON141.99 RON
The Great Remembering In stocPrecomandă

The Great Remembering

-21%129.99 RON101.99 RON
Frankie In stocPrecomandă

Frankie

-20%71.99 RON56.99 RON
Mothsblood In stocUltimele 2 exemplare!

Mothsblood

114.99 RON
The Hearth Witch's Guide to Spite & Spellwork In stocUltimele 2 exemplare!
Doomsdate In stocUltimele 2 exemplare!

Doomsdate

-20%78.99 RON62.99 RON

0.0
0 review-uri
5
(0)
4
(0)
3
(0)
2
(0)
1
(0)

Ai citit deja aceasta carte?

Impartaseste-ti impresiile si acorda o nota lecturii tale.
Review-uri
Nu exista inca review-uri pentru acest produs. Fii primul care scrie unul.