Very Merry Match


Disponibilitate: LIVRARE IN 3-5 SAPTAMANI (produsul este livrat din Marea Britanie)
SKU:
9781538733455

48.99 RON
Okian.ro este o LIBRARIE online de carte in limba engleza.

CITESTE MAI MULT

Detalii

Descriere RO

Bestselling author Melinda Curtis delivers her second heartfelt small-town contemporary romance in her Sunshine Valley series that is perfect for fans of RaeAnne Thayne, Debbie Mason, and Shelia Roberts.